Svadby

Priestor pre menšiu svadbu v pokojnej atmosfére

Menšia svadba v historickom centre Banskej Bystrice v komornej atmosfére s maximálnym súkromím? Ak túžite mať svadbu s týmito parametrami, ste na správnej adrese.

V priestrannej svadobnej miestnosti s kapacitou 48 osôb pre vás vytvoríme útulné a romantické prostredie, ktoré si môžete užívať do polnoci.

Chceme aby ste si najkrajší deň života užili bez starostí. Postaráme sa o výzdobu, nádherné nastieranie, ľudovú hudbu či DJ, fotografa, kaderníčku. Pripravíme pre vás špeciálne svadobné menu od prípitku, predjedla, polievky, hlavného jedla až po 2. chod formou recepcie alebo rautu. O alko a nealko nápoje sa postará náš profesionálny personál.

Svadba sa stáva nezabudnuteľnou aj vďaka výbornému jedlu. Dávame si extra záležať, aby si chuťové poháriky svadobčanov prišli na svoje.

Tancovanie do rána, žiaľ, v našom hoteli nie je možné, ale tento nedostatok určite vyváži prekrásne okolie – centrum Banskej Bystrice, odkiaľ si odnesiete najkrajšie svadobné fotografie. Radi sa chválime našou záhradnou terasou. Ponúka oddychovú zónu pre svadobčanov, a pre deti kútik, v ktorom sa zabavia a budú cítiť bezpečne.

Honosné ubytovanie v hoteli alebo penzióne vám poskytne priestor, kde sa budete cítiť ako doma. Samozrejmosťou pre našich svadobčanov je bezproblémové parkovanie a pripojenie na internet.

Poďme sa nezáväzne porozprávať ako môžeme váš najkrajší deň v živote spraviť dokonalým.

Priamo v centre

Stačí prejsť pár krokov a ste v centre nádhernej Banskej Bystrice.

Parkovanie

Aj vaše vozidlo si oddýchne na súkromnom, v noci uzavretom parkovisku.

Historická budova

Zažite atmosféru 16. storočia a 17. storočia, rodiska významných osobností.

Reštaurácia

Každý detail v našej štýlovej reštaurácii zvýrazní gastronomický zážitok.

Kontakty

Hotel penzión Kúria

Bakossova ul. 4
974 01 Banská Bystrica
GPS:N 048 44.264, E 19 8.737
Tel: + 421/48/412 32 55
+ 421/905/260 867
kuria@kuria.sk